درباره فروشگاه مزون لوکس کرمان

خانواده مزون لوکس امروز با دو شعبه آفلاین(حضوری) در تهران و کرمان و یک شعبه آنلاین(سایت) با بالاترین تنوع و مناسب ترین قیمت ها و تضمین کیفیت پارچه ،به شما کمک میکند تا در مراسم ها و مجالس بدرخشید.
1000+

رضایت مشتری

250+

تنوع محصول

6+

سال سابقه

لوگو مزون لوکس

درباره ما بیشتر بدانید

چه داخل خانه باشید چه محل کار و چه مهمانی ، پوشیدن هر نوع لباس شخصیت شما را بروز می دهد.این جمله ما را به نقطه ای رساند که اگر هیچ جا لباس برای ما مهم نباشد(که هست) ،حداقل در مهمانی ها نوع پوشش برای ما مهم هست.
مخصوصا اگر نظرات میهمانان برای ما مهم باشد باید به قانون ۷ ثانیه (در ۷ ثانیه اول مردم شما را قضاوت خواهند کرد) برگردیم و چه بهتر که پوشش ما خاص و شیک باشد.
تمام این ها ، رسالت کاری ما شد برای این که شما زیباترین و بروز ترین کارها را با حداقل قیمت ممکن بتوانید تهیه کنید و در نتیجه مجموعه مزون لوکس شروع به کار کرد.
اتاق ۴×۳ را یادم نمی رود که آنقدر کوچک بود و تنوع جنس پایینی داشتیم که کسی باور نمیکرد این رسالت بزرگ سرلوحه کار ما باشد.ولی شد!
زحمات مستمر و سالها تلاش! ما را بالاخره به جایگاهی رساند که خدمت به شما را در بهترین حالت ممکن انجام دهیم.
خانواده مزون لوکس امروز با دو شعبه آفلاین(حضوری) در تهران و کرمان و یک شعبه آنلاین(سایت) قوی تر از همیشه به فعالیت خود ادامه می دهد .با بالاترین تنوع و مناسب ترین قیمت ها و تضمین کیفیت پارچه ،تمام چیزی که از درخشیدن در مجالس میخواهید را برایتان آورده ایم.

شعبه کرمان

بلوار شیراز بعد از کوچه ۴ مزون لوکس

شعبه تهران

بعد از مترو سعدی به سمت بهارستان پاساژ مرداس طبقه همکف واحد ۱۷۴ مزون لوکس

تماس با فروشگاه مزون لوکس

  • آیکون تماس با ما مزون لوکس 02191694369